1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

aktualizacja dashboardu pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marchew1991, Październik 12, 2012.

1. marchew1991

marchew1991 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanko takie: otóż posiadam xbox360 elite z dashboard 14719, konsola ma lt3.0 i chciałbym zaktualizować dashboard do 15574 aby móc pograć sobie w taki oto tytuł: Konsole :: WRC 3 FIA World Rally Championship [ENG] [PAL] [XGD2] [15574]
    Moje pytanie jest następujące jeżeli wgram najnowszy dash to czy usunie mi przeróbkę? jestem kompletnie zielony w temacie i nie mam pojęcia... jeżeli nie usuwa przeróbki, czy mógłby ktoś podać jakiś poradniczek jak sie wgrywa dasha i skąd sie go pobiera?
    Proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Łukasz Kapelan

Łukasz Kapelan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gliwice
    Masa tematów o tym była...
    Nie- jak na razie nawet ludzie piszą, że aktualizacja dashboardu, które będzie wkrótce -, (da ona nam możliwość przeglądania stron WWW - w nowo powstałym na nowy Dash X'a Internet Explorer) - nie łamie LT 3.0 - czyli aktualizuj na bieżąco. Najprościej by Ci było, jak byś miał X'a pod neta podpiętego. Ale można też przez Pendrive w banalny sposób - tu masz wszystko OPISANE.
    Aktualizacje oprogramowania konsoli Xbox 360 | Rozwiązywanie problemów z konsolą Xbox | Pomoc techniczna konsoli Xbox

4. marchew1991

marchew1991 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a bana nie dostane jeżeli przez neta sie podłącze?

5. michalos49

michalos49 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Raczej nie powinieneś

Wczytywanie...

Poleć forum