1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja dashboardu RGH - kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gruby777, Maj 1, 2014.

1. gruby777

gruby777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódzkie
    Witam!
    Mam zamiar po raz pierwszy zaaktualizować swój dash w konsoli, wiem, że jeżeli coś zrobię źle to skończy się to wizytą w serwisie dlatego mam kilka pytań.
    1. Na naklejce z tyłu konsoli pobór prądu wynosi: 12V 9,6A, zasilacz ma moc 120W. Czy moja płyta główna to corona? Podczas aktualizacji zaznaczam corona jako płytę główną?
    2. Co zaznaczyć w JRunner'rze RGH czy RGH2? (Mam konsolkę z RGH)
    3. Czy przed aktualizacją trzeba wyjąć dysk z konsoli? (mam na myśli wewnętrzny)
    4. Jaki jest najnowszy dash?
    Dziękuję za pomoc :calm:

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    Plyta Corona,