1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja Dashboardu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gregm, Październik 29, 2012.

1. Gregm

Gregm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam w zamiarze zaktualizować mojego Xklocka z LT 2.0 z dashem 14719 na nowszy(15574 pewnie). Szczerze mówiąc bym tego nie chciał robić no ale nowe gry sobie tego życzą. Np Taki of Orc and Men i najnowszy Medal of Honor i zapewne AC3 też chce aktualizacji. I tu rodzą się wątpliwości czy taka aktualizacja nie usunie mi przeróbki? Czy gry przerabiane z XGD 3 na LT 2.0 będą działać dalej?

Za uzyskaną pomoc chętnie rozdam po "przydatnym"

@Laki88 - w ostatnim moim temacie tego typu poprosiłem by go zamknąć żeby niepotrzebnie nie robić zbędnych (martwych) zapytań do tego samego zagadnienia. Liczę na twoją wyrozumiałość

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Nie usunie

1 osoba to lubi.
  4. Gregm

Gregm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli mogę z czystym sercem włożyć of Orcs and Men do napędu i aktualizować dasha z tej płyty. Czy lepiej to robić w inny sposób? Czy może to bez znaczenia? Konsola jest mi bardzo droga i bliska mojemu sercu toteż nie chciałbym żeby coś jej się stało ;<

5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    możesz z plyty

1 osoba to lubi.
  6. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Śmiało aktualizuj, ale rozważ opcję wgrania LT 3.0. Dzięki temu i nagrywarce IHAS możesz spokojnie grać na live, instalować gry na dysk i cieszyć się grą bez wywalania błędów. Z LT 2.0 trzeba uważać na aktualizacje i nie ma gry na live. Decyzja należy do Ciebie :)

Wczytywanie...

Poleć forum