1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja dashbordu - problem z działaniem po aktualizacji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kajtekjr, Grudzień 8, 2011.

1. kajtekjr

kajtekjr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ! Wczoraj zrobiłem aktualizacje dasha najpierw przez neta, i niestety się nie powiodła przez brak usługi live przez jakiś czas wczoraj.
    A więc postanowiłem zaktualizować xbox'a z DVD i to przebiegło bez problemu, lecz niestety xbox tak przymula że nie można z niego normalnie korzystać.
    Początkowo myślałem, że to normalne, ale po konsultacjach na LiveParty z znajomymi dowiedziałem się że to najszybszy dash do tej pory więc myślę że wina leży po stronie mojej konsoli. Może da się jeszcze raz zainstalować dash'a?

Pozdrawiam, kajtekjr.

2. Lotnik421 Xbox One

3. robsongno

robsongno Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Masz przerobionego iksa czy jedziesz na oryginałach? Jaką wersję dasha masz?

Wczytywanie...

Poleć forum