1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja DG-16D2S-09C z LT+ 1.1 do 1.9 Pytanie

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez dmoroz89, Lipiec 6, 2011.

1. dmoroz89

dmoroz89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    Witam, otóż jestem w posiadaniu m.in. konsoli Elite Jasper z następującym napędem:
    Model No. DG-16D2S-09C
    HW ver: A0A2
    FW ver: 83850C

Jakiś czas temu wgrałem do niego LT+1.1 metodą "na tackę". Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mam wgrać najnowszy soft. Tzn, czy najpierw mam podłączyć konsole do neta i ma mi się ona zaktualizować? Czy najpierw wgrać softa a potem aktualizować?

Jeśli pierwszy sposób jest poprawny, to czy po aktualizacji mam po prostu podłączyć napęd do PC i zmodowany plik softu ( z wgranym keyem ) mogę wgrać tak jak 1.1 za pomocą dosflasha?

Z góry dzięki za odp. Dodam jeszcze ze posiadam wszystkie pliki zgrane z napędu, tj keye i te inne 3 pliki jeszcze, oraz dasha 12625.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    najpierw wgraj dasha....potem 1.9 tak samo jak 1.1

ewentualnie jak chcesz na maxa bezpiecznie to możesz najpierw wgrac OFW potem dash potem dopiero 1.9

4. dmoroz89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    ok , tak więc pobrałem teraz paczkę od c4e i tam są dwa foldery z PRE i POST, którego mam użyć jeśli chce najpierw wgrać OFW, potem dash i potem LT 1.9??

5. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    ziomek przecież pliki sa podpisane ...zajrzyj w te foldery....

6. dmoroz89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    zaglądałem, ale wolałem się jeszcze upewnić :) dzięki za szybkie odp :) do zamknięcia :)

Wczytywanie...

Poleć forum