1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja dla kinecta

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kacperfx, Czerwiec 17, 2011.

1. kacperfx

kacperfx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    cześć,

pożyczyłem sobie przerobioną konsole (niestety kumpel nie wie w jaki sposób to zostało przerobione, jaki dash itd, ale było to zrobione prawie na początku pojawienia się takiej możliwości), jakiś czas także pożyczyłem od niego konsolkę i wtedy także wołał o aktualizację wtedy wyczytałem, że wystarczy zgrać aktualizację (SystemUpdate12611.zip) z pendrive i wszystko działało do czasu kupna kinecta.
    Po włożeniu 3 gry (kumpel nie pamięta tytułu) pojawiło się pytanie o aktualizacje (z płyty, konsolaoczywiście nie podłączona do neta) i po jej zainstalowaniu przestały gierki chodzi i teraz jak siępodłącza kinecta wyskakuje komunikat o konieczności aktualizacji oprogramowania aby on działał. Czy
    mogę podać mu na penie ostatnia aktualizację? (SystemUpdate_13146_USB.zip) czy jednak coś bardziej skomplikowanego trzeba zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomek147-13

tomek147-13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    na 13146 usuwa przeróbkę, ta 12611 powinna być ok

4. kacperfx

kacperfx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No własnie na tej 12611 nie jest ok, bo ona jest już zainstalowana, czyli jaką mogę bezpiecznie zainstalować i skąd wziąć wcześniejsze aktualizację?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    12625

6. kacperfx

kacperfx Świeżak Świeżak

Polubienia: