1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

aktualizacja do pes 2010

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dawidooo, Sierpień 13, 2010.

1. dawidooo

dawidooo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka! Jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość jeżeli taki temat już był bądz o sugestie gdzie mogę go znależć. Otóz mam problem ze ściągnięciem aktualizacji do pesa2010. Z tego co zdazyłem sie już zorientować to dlatego że mam konto w stanach a nie w europie (dziwne jest to że kartę gold 12mies kupiłem na europe i działa).
    Czy istnieje możźliwośc przeniesienia konta do europy i jeżeli tak to jak to zrobić, no chyba że znacie jakiś inny sposób na ściągnięcie tych aktualizacji.

Wczytywanie...

Poleć forum