1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja FIFA 13

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rabble91, Luty 12, 2013.

1. rabble91

rabble91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, uprzedzam, że jestem nowy w temacie LT i ogólnie przeróbek...
    Więc, tak kumpel miał przeróbkę LT+ (tą pierwszą) i po włożeniu FIFY 13 (oryginalnej) ta zaktualizowała konsole i przeróbka przestała działać, to znaczy, wszystkie kopie zapasowe, które do tej pory działały, przestały trybić. Oczywistym było, że należało wgrać nową przeróbkę, tak też zrobiliśmy. Teraz konsola jest LT 3.0 i wszystkie stare gry zaczęły działać, ale kiedy wkładam FIFĘ 13 ta znowu chce aktualizować, czy teraz mając dasha 2,0,15574,0 i LT 3.0 mogę jej na to pozwolić, czy znowu cofnie przeróbkę??

Ogólnie dziwie się, że chce znowu aktualizować, bo przecież właśnie do tej wersji dasha aktualizuje, więc nie wiem co tak naprawdę che zaktualizować...
    Czy przez to, że jest oryginalna FIFA, to własnie ma coś takiego, że stara się wyłączać przeróbki...?

2. Lotnik421 Xbox One

3. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Odp: Aktualizacja FIFA 13

Konsola chce dograc avatary. Aktualizuj i graj.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum