1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja Fify 13 offline.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gustawson, Listopad 20, 2012.

1. gustawson

gustawson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!
    Da się w jakiś sposób zaktualizować fife 13 mając konsole w offline?
    Chce to zrobić ponieważ pierwotna fifa często sie zawiesza co uniemożliwia grę.

Czy zostaje mi tylko sciągnąc wersje która juz bedzie te poprawki naniesione i nagrac od nowa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krycha0711

krycha0711 Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szastarka, Poland
  4. gustawson

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak, tak co do tego to jest wszystko jak należy.

Tutaj chodzi o ten błąd do którego EA sie przyznało tutaj: Poprawki do FIFA 13 - Blog Electronic Arts Polska - EA

np. ja mam objaw jak tam z tą karierą. I jak majac konsole offline moge to zaktualizowac gre, czy pozostaje mi nagrac gre od nwoa tylko ze nowa wersje?

5. gustawson

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ref....

Wczytywanie...

Poleć forum