1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja firmware'u kontrolera Xbox One przyspiesza jego wykrywanie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 27, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Swoje aktualizacje otrzymuje nie tylko system operacyjny Xbox One, ale również sam kontroler konsoli. Microsoft właśnie podał informacje na temat świeżego firmware'u do tego kontrolera.

Osoby, które uczestniczą w programie Xbox Preview już od dzisiaj mogą testować najnowszy firmware do kontrolera XONE.

Jakie nowości zapewnia rzeczony kawałek kodu? Przede wszystkim szybkie rejestrowanie pada. Obecnie po podłączeniu urządzenia jego rejestrowanie zabiera ok. 5 sekund po włączeniu kontrolera, a z nowym firmwarem powinny to być maks. 2 sekundy. Microsoft zapewnia również, że poprawił "stabilność" pada (jakkolwiek dziwnie to brzmi) i inne rzadkie problemy, które zgłaszali gracze.

By zaktualizować firmware pada należy podłączyć urządzenie do XONE kablem USB, wejść do Xbox Live, nacisnąć przycisk "Menu". W Ustawieniach wybrać "Urządzenia i akcesoria", a następnie wybrać opcję aktualizacji. Nowa wersja firmware'u to 1.2.2236.0.

2. Lotnik421 Xbox One

3. djtimon89

djtimon89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Latający Holender
    U mnie nie ma aktualizacji kontrolera a mam Xbox Preview

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Mam nadzieję, że chodzi o nie wiadomo z czego samo rozłączanie pada, bo ostatnio mam takie "napady".

5. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Ja zapytam.. i co wnosi 3 s szybsze wykrywanie pada. Zrozumiałbym gdyby pada wykrywała konsola około kilku minut i tu skok w dwie sekundy to byłby prawdziwy sukces ale z 5 sekund do 2 brzmi mi conajmniej głupio. Owszem fajnie że MS idzie do przodu ale mogli by poprawić stabilnośc samego dasha w naszych pudłach. Znikanie znajomych i inne drobne bolączki trawią codziennie graczy i przy tych problemach wykrywanie pada o 3 sekundy szybciej wygląda jeszcze głupiej. To tak jakby mieć w samochodzie włącznik świateł który reaguje na dotyk i przez to włączają się szybciej, ale akurat jest wada produkcyjna i panel się zacina i nie zawsze działa.

Wczytywanie...

Poleć forum