1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja firmware'u Xbox One z błędami - konsola może się zawieszać

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 19, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Ostatnia aktualizacja firmware'u rozwiązała problemy z rażącym aliasingiem w wielu tytułach na Xbox One. Okazuje się jednak, że łatka systemu operacyjnego nie została do końca dopracowana przez programistów.

Niewielka część właścicieli Xbox One zgłasza, że po zainstalowaniu nowej wersji firmware'u występują u nich problemy z zawieszaniem się sprzętu. Xbox One wyświetla w takiej sytuacji czarny ekran, nie reagując na żadne komendy. Nie ma co jednak panikować - Microsoft wie o problemie i obiecuje, że naprawi go jak najszybciej w nowej aktualizacji firmware'u.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Na fakcie, albo ich programiści nie znają tej konsoli albo no nie wiem..

Rozumiałbym jakby takie błędy były przy ich "pierwszej konsoli" wiadomo początki są ciężkie.. No ale to już ich 3 konsola i chyba mają programistów znających się na tym?!
    Dobrze, że nie mam XO i nic mi się nie wiesza.. Bo w mgnieniu oka byłbym chyba na dwu-setce..

Tak w ogóle jak oni wypuszczą ten update to testują go na jakiś konsolach ? Czy ooo gotowy i dajemy go w obieg ! Niech ludzie powiedzą, czy działa .

PS. I takim czymś też się ośmieszają "Jesteśmy świadomi występowania tego błędu i pracujemy nad jego jak najszybszym rozwiązaniem. Problem na szczęście - z tego co wiemy - nie występuje często" - powiedział rzecznik prasowy Microsoftu.

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Dobrze, że jeszcze XO nie mam. Mam nadzieję, że konsola na przełomie sezonu wakacje/jesień nie będzie miała podobnych błędów :)

Generalnie spodziewałem się, że będą jakieś problemy jak ogłosili opóźnienie aktualki.

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Mają darmowych beta testerów (Użytkowników Xbox One)

6. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    hehe akurat ich pierwsza konsola technicznie i softowo była najlepsza :)

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    No tak ale tak mi się powiedziało.

Taa mój xbox (który do tej pory jest na chodzie) z dyskiem 250GB i do tego przeróbką radził sobie z każdą grą bez najmniejszego problemu. Jedynym minusem było, że jak odpalało się grę NTSC to trzeba było dzięki programu zmienić sobie region konsoli na NTSC i bez kłopotu odpalało tez takie gry :). Ogólnie na Xboxa nigdy nie narzekałem jak na tamte czasy to potężny kombajn multimedialny był :D

8. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przy forzie 4 na 360 było tak samo jak pogarszali grafikę poprawią to, nie ma co się podniecać. Temat w końcu dla fanboyów i hejterów ,że coś nie tak z ONE:)

9. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    @up
    Raczej dla fanbojów że wszystko będzie dobrze...

1 osoba to lubi.
  10. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)
    Spokojnie, wszystko zrobią. POczątki nie są łatwe, każdemu może się zdarzyć.

11. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Początki to były już jakiś czas temu. Teraz co krok to albo upadek, albo głupie wytłumaczenia, albo dobra mina do złej gry. O strzałach w stopę co rusz to nawet nie wspominając. MS to nie firma która powinna się zajmować konsolą. MS to instytucja kosząca kasę z softwareu i tam zostać powinna. Założę się że steam machine zje xboxa one w tej całej wojnie.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum