1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja flasha

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Baca, Listopad 21, 2010.

1. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam mam iXtreme 1.6, jak wiemy nie długo wychodzi nowe iXtreme LT+ a mi za bardzo nie chce się wydawać kolejnych 50 zł więc mam do Was pytanie. Pan który mi flashował do iXtreme 1.6 dał mi paczkę w której są następujace pliki: CFW.bin ; Dummy.bin ; Identify.bin ; Inquiry.bin i key.bin, czytałem ze jak się ma klucz napędy jest zdecydowanie łatwiej sflashować napęd. Wiem że trzeba mieć jakiś kontroler SATA, więc prosze obeznanych w temacie o podanie nazwy jakiegoś dobrego kontrolera i powiedzenie czy jak się ma klucz czy jest jakoś trudno to przerobic.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Direkts

Direkts Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A ja mam pytanko, czy nie mozna podlaczyc napedu do zwyklego SATA z komputera i wtedy zrobic flash ??

4. josephb

josephb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    mozna, uzywajcie opcji szukaj jest to wszystko opisane na tym forum

5. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    trudnosc przerobionia zalezy od napedu.
    Najlatwiejszy jest BenQ i samsung.
    Ja wejscie SATA mam na plycie glownej i do tego bede podlanczal przy flashu.

Wczytywanie...

Poleć forum