1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja Flasha

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez centosh, Wrzesień 22, 2011.

1. centosh

centosh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siedlce
    Siemka mam starutki flash lt+ i chcialbym go zaktualizowac na 1,91 czy ktos moglby mi podeslac jakis link (najlpeiej po polsku) gdzie bylby poradnik jak ZAKTUALIZOWAC flash? znalazlem poradniki jak przerabiac itd ale mi chodzi tylko o aktualizacje flasha bo konsole mam juz przerobiona ,z gory dzieki za pomoc,prosze nie pisac poszukaj se na forum bo znalazlem pare watkow ale chce wiedziec ze bede cos dobrze robil :) pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. PLedwon

PLedwon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy szukanie naprawdę boli ? Wysil się a znajdziesz na tym forum odpowiedni temat. A podpowiem aktualizacja niczym się nie rożni od przeróbki tylko klucza nie musisz wydobywać o ile masz.

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
  5. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
  6. PLedwon

PLedwon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Widzę że inni użytkownicy forum potrafią szukać. Brawo chłopaki. Pójdzie ktoś za mnie do pracy bo mi się nie chcę.

Wysłano z HTC Desire

7. centosh

centosh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siedlce
    Ok wedlug tego obrazka mam BENQ, ale tak jak napisal PLedwon nie mam klucza zeby ruszyc dalej ,czy en tutorial co podal BROLY bedzie dobry?Macie jakies tutoriale z tym kluczem bo naprawde teraz poszukalem i nigdzie nie ma do benq :( prosze o pomoc

8. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Klucz musisz wydobyć sprzętem probującym . Ale widząc że nie znasz się na tym zanieś komuś do ,, przeróbki,,.

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

Wczytywanie...

Poleć forum