1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja "Forza Horizon"!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adek1105, Listopad 19, 2012.

1. Adek1105

Adek1105 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, dzisiaj wypaliłem Forzę za pomocą nagrywarki Lite-ON iHas 124-19 B ze zmodyfikowanym fw pod płyty Verbatim, na tej płytce także wypaliłem gre... wszystko poszło jak po maśle, problem pojawił się dopiero wtedy gdy chciałem uruchomić grę na Xbox'ie. Wyskoczył mi komunikat że żeby zagrać w grę muszę dokonać aktualizacji... w konsoli mam brak internetu więc proszę o pomoc jak zaktualizować konsolę... Z góry dziękuje i pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. dybeq

dybeq Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Józefów
    pewnie musisz dasha zaaktualizowac

zrob to z pendrive nie z plyty z gra i bedzie ok

jezeli masz dasha dawno nie aktualizowanego to mozesz stracic przerobke