1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

aktualizacja freebota pare pytan!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez swir53, Grudzień 7, 2012.

1. swir53

swir53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam sprawa nagrywania gier na rgh zamknieta dzieki wam :) ale pojawil sie jeszce jeden problem zakupilem pare dni temu slima 4gb myslalem ze jest najnowszy
    freebot ale okazalo sie ze nie nagralem dishonored chodzi chcialem odpalic hitmana juz nie zadzialo konsola wyswietlila cos typu "nagraj gre ponownie" na waszym forum czytalem ze to dlatego ze za stara wersja freebota moje pytania brzmia
    -Czy mozliwa jest aktualizacja mojej wersji konsoli
    - czym rozni sie chip coolrunner rev b od versji c i d
    -czy jest gdzies jakas lista gier zeby bylo wiadomo w co moge grac na tym sofcie co teraz mam a w co nie

dziekuje i licze na pomoc

TAKA JEST WERSJA MOJEGO FB- TAK NAPISANE BYLO NA AUKCJI NA JAKIEJ KUPILEM KONSOLE
    oryginalnym dashboardzie lub instalacja tzw. Freedasha
    - z czytanie pamięci Nand
    - instalacja układu TX COOL RUNNER rev. B.
    - czytanie CPUKey konsoli
    - instalacja freeboota 14699
    - test prawidłowego funkcjonowania konsoli

Nie pisz post pod postem//Laki88

2. Lotnik421 Xbox One

3. cast

cast Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, też kupiłem konsole z RGH od multigames i jestem bardzo zadowolony, bardzo dobra obsługa i pomagają. Konsola od nich posiadała 2.0.14719 i bez problemu z poradnikiem od ESLORDA udało mi się zaktualizować do 2.0.16197. Jak upniesz do tego 2.0.16197 to nie ma bata żeby nie poszła gra. Na płytce od nich, co została dołączona do zestawu masz cpukey i zrzuty nandu (ja osobiscie przy upgradowaniu wybierałem nandflash.bin). Pozdro!

4. swir53

swir53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale ja mam 14699 mozesz mi wyslac jakiegos linka jak co podaje gg 2813806

pzdr

5. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Zaktualizuj freebota do nowszej wersji i wszystkie gry będą Ci działały.
    Masz link do tutoriala:
    http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-aktualizacja-dashboardu-w-jtag-rgh-147268/

Wczytywanie...

Poleć forum