1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja gier za pomocą pendrive'a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Teamdox21, Sierpień 11, 2012.

1. Teamdox21

Teamdox21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie, to mój pierwszy post na tym forum.

Po ostatnich burzach w mojej konsoli spaliła się karta sieciowa. Konsola oczywiście oryginalna, nigdy nie była przerabiana. Słyszałem, że jest możliwość aktualizacji gier za pomocą pendrivea. Z tej strony można pobrać aktualizacje, ale nie mam pojęcia jak za to się zabrać

XBOX 360 Update Center

Czy ktoś mógłby mi to wytłumaczyć krok po kroku ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Skonfigurowac pendrive pod xboxa i użyć programu modio do przerzucenia title update

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  5. Teamdox21

Teamdox21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za odpowiedzi, będę próbował ;) Mam nadzieję, że to nie grozi żadnym banem i jest to w pełni legalny sposób na aktualizacje gier ?

6. koniecznymail

koniecznymail Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    W pełni legalny jest tylko poprzez sieć według mnie, to jest tylko alternatywa, ale bana za to nie dostaniesz.

Wczytywanie...

Poleć forum