1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mrowkarz24, Luty 7, 2013.

1. mrowkarz24

mrowkarz24 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , kupiłem sobie jakoś niecały rok temu PS3 z powodu blurej lecz juz powoli mnie wnerwia ( za przeproszeniem ) aktualizacja i instalowanie gier więc przymierzam się do zamiany konsoli lecz mam pytanie :

1) czy w xboxie przy zagraniu nowej gry z płyty nalezy pobierać jakieś aktualizację itp.

Ja mam małe łącze z netem i jak w ps3 daje grę np. NFS schift to musze najpierw pobrać aktualizacje do tej gry , która waży ponad 200MB i czas pobrania wynosi u mnie ponad 30 min , następnie instalowanie , więc zebym mógł zagrać w ową gre to musze czekać prawie godzine , dla mnie to jest denerwujące .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    w zasadzie nie spotkałem się na klocku z takimi apdejtami jak na ps3. a dokładnie ich wagą.

4. mrowkarz24

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W cześniej miałem PS2 i dlamnie to była nowść lecz po pewnym czasie jest to denerwujące . Nie można normalnie sobie pograć

5. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    no ale chyba to nie jest tak, że aktualizacje te same sciągasz za kazdym razem uruchomnienia gry.
    sciagasz raz i spokoj.

6. mrowkarz24

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    własnie nie ja jak wkładam inna płyte z gra pobiera mi sie osobna atualizacją to danej gry

EDIt

7. Traffic

Traffic ɹoʇɐɹǝpoW Członek Załogi Moderator XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    62
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    w Xbox'ach może ewentualnie prosić o aktualizację (dashboard'a) i żeby następna gra poprosiła o kolejnego update'a to musi być po prostu nowsza (tj. wymagać nowszej wersji dash'a)

Wczytywanie...

Poleć forum