Aktualizacja i E71

Frycekz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć, z góry mówię,że mam przerobioną konsolę.
Na stronie Microsoftu wyszła nowa aktualizacja dashboarda (SystemUpdate_12625_CD). Po zgraniu na Pendrive'a i podłączeniu do konsoli oraz ponownym uruchomieniu jej wyskoczył błąd E71 i zapaliła się czerwona dioda przy "włączniku". O dziwo po odłączeniu Pendrive'a i restarcie konsoli błąd zniknął, wszystko działa i wróciło do normy.
Czy ktoś też tak ma?
 

tomaszek20061

Użytkownik
Użytkownik
nagraj na płytę
 

Frycekz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło coś takiego przy update przez pendrive'a... mam mieć pewność,że to coś zmieni?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
włącz konsolę w momencie zakręcenie się ringu podłącz szybko pena :) i e71 się nie zapali
 

Frycekz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
włącz konsolę w momencie zakręcenie się ringu podłącz szybko pena :) i e71 się nie zapali
Zrobiłem tak jak napisałeś i dalej to samo, czerwona dioda i e71...
 

Benson

Użytkownik
Użytkownik
Też tak miałem. Wyłącz konsolę, wyjmij pena i trzymając ten mały przycisk na przodzie konsoli (chyba synchronizacji :) ), włącz konsolę. Potem w menu wejdź w ustawienia systemu i sprawdź czy masz już tego dasha. ja miałem :)
 

Frycekz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki :) W prawdzie nie wykonałem tych czynności,ale sprawdziłem w ustawieniach wersję i wyskoczyło,że mam nowego dasha.
Można zamknąć
 

Skillah

Użytkownik
Użytkownik
wow tez tak mialem tylko, z tym przyczymaniem zrobilem przez przypadek ale bulletstorm poszedl i jakos mnie to pozniej przestalo zastanawiac do momentu az chcialem zagrac w crysisa2;) zrobie tak jak piszecie moze pomoze dzieki

zadzialalo gram w crysis 2 ;) wielkie dzieki
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
eh, wystarczy usunac plik default.xex ktory kopiujecie niepotrzebnie na pena.
 

Do góry Bottom