Aktualizacja i gra

Abliter

Użytkownik
Użytkownik
Hej, mam póki co xbox 360 slim nieprzerobionego. Mam zamiar go sprzedać i kupić elite przerobionego, i mam pytanka:
1.Czy jeśli wyświetli mi się konieczność aktualizacji to jak to zaktualizować nie łącząc się z netem? Można jakoś z pendriva zainstalować?
2.Jeśli mam np. taką grę Castlevania: Lords Of Shadow (2010) - polish:Elite:board To w jaki sposób to nagrać by działało? Można podzielić na kilka płyt? :/ Bo na jedną verbatime to to się nie zmieści
 

FreeQHD

Świeżak
Świeżak
yhhh

1. tak wystarczy ściągnąć i skopiować na pena i zrobić aktualizacje

2. szczęka mi opadła... przeczytaj dokładnie informacje dotyczącej tych plików co chcesz ściągnąć ba tam jest odpowiedz...(kłania się czytanie ze zrozumieniem :p )
 

Abliter

Użytkownik
Użytkownik
Ahh dzięki, sory za 2 pytanie, ale przeczytałem tylko główne informacje, i nie zauważyłem, że jednak pisze o dwóch dyskach :>

A i jeszcze słyszałem że potrzebny jest specjalny napęd by nagrywać gry na xboxa,
Czy dvd - rw Slimtype DVD A DS8A1P nadaje się?
 

fizik

Użytkownik
Użytkownik
Wybaczcie, nie ma watku o Castlevania : Lords Of Shadows a chce sobie w to pograc. Ktoa wersje sciagnac by byla bezpieczna na LIVE?
 

lysiutki

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz nieprzerobiona konsolę to możesz aktualizować z płyty, która o nią woła
 

Do góry Bottom