1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

aktualizacja i internet

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jerzolpoznan1, Listopad 28, 2010.

1. jerzolpoznan1

jerzolpoznan1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    witam... sciagnalem nowego assassina i wyskoczylo mi okno ze musze zrobic aktualizacje, wiec sciagnalem na pendrive i sprobowalem go wgrac... pasek aktualizacji sie naladowal, konsola sie zrestartowala, zaczal sie ladowac kolejny pasek i wtedy wyskoczyl mi blad z gra (najwyrazniej sie zle nagrala). nie mam swojego avatara, tla itp. najciekawsze jest to ze mialem zbanowana konsole a tu sie okazuje ze moge zgrac gre na dysk twardy! nowa aktualizacja kasuje bana?

aha... i jeszcze jedno... nie wykrywa mi wifi (TP) :/

pomoze ktos? :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    aktualizacje od 9199 kasują bana na dysk więc gry ponownie można instalować na dysku
    co do gry to pewnie sie źle nagrało
    co do wifi to nie wiem ...

4. masiusgn

masiusgn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No i następny który jest nie na topie i zakłada nie potrzebne tematy ... po pierwsze temat powinien wylądować w koszu po drugie jak już pisze to ci powiem co jest grane Nowy Assasin 3 ma zabezpieczenie ap 2.5 co za tym idzie zabezpieczenie sprawdza firmware napędu... jeśli się zgadza z oryginałem test przechodzi pozytywnie jeśli nie gra się nie uruchamia czyli jak nie masz najnowszej przeróbki lt+ to już nie zagrasz a widzę że jesteś kompletnym laikiem w tych sprawach to ci powiem tyle że jeszcze mogłeś zastosować metodę aktualizacji 3 dashy ale że już zaktualizowałeś konsole z płyty assasina to już nic nie zrobisz ponieważ aktualizacja którą posiadasz ma numer 2.0.12416.0 ... Aby zagrać w assasyna musisz przerobić do najnowszej przeróbki Lt+ .
    To nie jest wina źle nagranej płyty ... Aha.. Jeśli microsoft zacznie banować aty podepniesz neta do konsoli to ban gwarantowany oflagowałeś sobie konsole uruchamiając assasyna...
    Szukaj na forum znajdziesz odpowiedzi na twoje pytania !!!
    Ap 2.5 to zabezpieczenie Antypirackie... Będą je miały prawdopodobnie wszystkie nowe gry które wyjdą obecnie ma ją je tylko gry: Assasin 3 , Need for speed hot pursuit, Fable 3
    Nowa aktualizacja nie kasuje bana ... tylko już od aktualizacji 9199 można instalować gry na dysku a dostęp do xbox live zostaje zablokowany

Moderator do kosza z tym!!

Wczytywanie...

Poleć forum