1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja i LT.3.0 i kinekt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez oizuki, Grudzień 21, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. oizuki

oizuki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Na wstępie zaznaczę, ze jestem w podeszłym wieku i słabiutko znam się. Uczę się niestety wolniej niż wy młodzi ludzie.
    Wszystko robię to dla wnuków ale nie ukrywam, że daje mi satysfakcje i zadowolenie jak mi coś się uda. Nawet ostatnio zainteresowało mnie kilka gier.
    Opiszę problem:
    xBOX 360 przerobiony na LT 3.0 tak żeby grać w "nowe" gry wiadomo ...(Lokalny Servis skasował 100 zł")
    Zakupiłem KINECT i tu pojawił się problem:
    KINECT nie działa! Wyskakuje komunikat o aktualizacji. Podobny komunikat wyskakuje jak włączam grę ACEVENTURE.
    Czy mogę aktualizować przez internet? Zaznaczę , że normalnie konsola jest pozbawiona internetu. Wnuki nie grają przez internet ani w ogóle nie korzystając z takiej opcji. Chodzi mi o samą aktualizację.
    1. Czy nic się nie stanie podłączając konsole do internetu. Blokada, "ban" czy jak to tam nazwać?
    2. Czy utrace mozliwość grania w GRY nagrywane włąsnym zakresie??
    3. czy postępować w ten sposób przy w grywaniu z pamieci USB?
    Nowa aktualizacja konsoli Xbox | Pobieranie aktualizacji konsoli Xbox 360 | Aktualizowanie konsoli Xbox 360 - Xbox.com
    4. Co czynić?

Doczytałem na tym forum, że wszystko zależy od jakiegos Basha . Udało mi się (po 2 dniach) znaleźć gdzie mogę odczytać nr tego Basha

Podaje nr:
    D:2.0.12416.0 - K.2.0.12416.0 (BK:2.0.1888.0)

Pobrałem z internetu
    Konsole :: Kinect Dashboard Update 2.0.12416.0 BETA [PL]
    Ale nie wiem czy po w graniu tego pliku nie narobię sobie bigosu.
    Czy w grać inny.

Proszę o pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
Wczytywanie...