1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja i problem z fsd

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez madafaka71, Czerwiec 7, 2014.

1. madafaka71

madafaka71 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pewien problem poniewaz chcialem zaktualizować konsole a dokładniej dashboard wiec szukałem poradnika natrafilem na jeden gdzie jest mozliwosc aktualizacji przez pc i kabel wiec krok po kroku robilem wszystko to co w poradniu i sie zaktualizowała lecz po ponownym uruchomieniu konsola odpala sie w menu oryginalnym xbox a fsd brak zacząłem szukac odpowiedzi lecz bez skutku znalazlem tylko jak mozna zainstalowac fsd wiec wrzuciłem fs3instaler na pena z poziomu xa udało mi sie zainstalowac go, odpala sie fsd wchodze aby sprawdzic czzy jest poprzedni i widze ze jest wiec wchodze w niego odpala sie normalnie. a po ponownym uruchomieniu konsoli wszystko od nowa musze do fsd wchodzic przez instalacje jego czy macie moze jakis sposob aby odpalał mi sie fsd automatycznie jak kiedys ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    Musisz ustawić w Dashlauchu ścieżkę do FSD na dysku i zapisać ustawienia do pliku INI , wtedy FSD będzie startowało razem z konsolą , takie poradniki znajdziesz na YT jak to zrobić :)

Wczytywanie...

Poleć forum