1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja i przeróbka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Corell, Styczeń 11, 2010.

1. Corell

Corell Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam zamiar przerobić konsole flashem napędu iXtreme. Czy gdy teraz zrobię aktualizacje konsoli (bez przeróbki) to będę mógł potem bez problemu ją przerobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Tak nawet gdy masz przerobionego klocka możesz aktualizować.

4. ramsonX360

ramsonX360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Jeżeli teraz zrobisz aktualizacje to później nie będzie problemu z przeróbką.
    Możesz też robić aktualizacje po przeróbce ale wtedy raczej ban murowany :)

Pozdrawiam

5. PlamKa

PlamKa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łęczna
    Aktualizacja możesz zrobić w każdej chwili po przez :
    - Xbox Live
    - ściągnąć z internetu i zgrać na pendrive
    Po i przed przeróbką możesz zaktualizować , ale po przeróbce jak byś robił aktualizacje przez XBL mogą zbanować ci konsolę , ale przez xbl pobierasz kodeki niezbędne do oglądania filmów .Więc nie ma znaczenia kiedy zrobisz aktualizacje , ale przez XBL jest szansa że cie zbanują !
    Ja bez problemu gram na piratach na XBL ale i na kilku oryginałach pobieram aktualizacje i mnie nie zbanowali :p Ale nie naciągam cię bo może być potem na mnie .

6. jerro

jerro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    to nie ma znaczenia , po przeróbce po prostu zaktualizujesz z płyty , chyba że chcesz ryzykować bana , zależy też gdzie przerabiasz, czy sam , czy ktoś doświadczony- ja bym z tą aktualizacją się nie śpieszył jeżeli masz niedługo przerobić, to też zależy jaki masz Dasboard i jaka data produkcji konsoli- jeżeli coś pójdzie nie tak, np. ktoś nie odczyta klucza napędu, a napęd padnie przy flashowaniu, to jeżeli masz Dasboard wyższy niż 7371, a konsola wyprodukowana po czerwcu 2009 to o ile mi wiadomo już z tym nic nie zrobisz- nie da sie odczytać klucza, więc może warto się nie śpieszyć? jeżeli masz nowszy dashboard , to aktualizuj teraz przez XBL .

Wczytywanie...

Poleć forum