1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja i reflash

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Remek00, Sierpień 10, 2011.

1. Remek00

Remek00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Otóż posiadam konsolę phat z LT+ 1.1, bodajże. Słyszałem, że po aktualizacji konsola będzie znów bez przeróbki i w tym moje pytanie. Czy można później bez problemu grać w sieci? Czy może Microsoft od razu taką konsolę flaguje, a po podłączeniu do live banuje? Pytam, bo widzę, że granie na piratach coraz mniej się opłaca i chciałbym w szybki i pewny sposób powrócić do grania na oryginałach w sieci.
    Pozdrawiam. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jak masz lt 1.1, to wyskoczy błąd podczas aktualizacji do najnowszego dasha. Jak masz gdzieś oryginalny firmware, to musisz go wgrać i później już legalnie możesz grać na xbl w oryginały.

4. Remek00

Remek00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dziękuję za szybką odpowiedź. Ale jest też kolejne pytanie. Można gdzieś załatwić oryginalny firmware? Bo niestety nigdzie nie posiadam. I drugie pytanie. Czy Microsoft nic nie 'wyczuje' podczas gry live. Czytałem trochę forum i wyczytałem, że konsola będzie dalej tj. przerobiona pomimo oryginalnego fw, a ban nie wchodzi w grę. ;)

5. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Żeby zmienić fw musisz mieć też klucz napędu
    Oddaj komuś żeby ci przerobił na 1.91 i graj na live na kopiach

6. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    a jak nie mam zamiaru grac na live , to moge wgrywać dasha od razu z 12911 na 13599 bez wgrywania STOCK fw ??

Wczytywanie...

Poleć forum