1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja Iextreme

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Stalker Kaczy, Grudzień 4, 2009.

1. Stalker Kaczy

Stalker Kaczy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz
    Witam to chyba moj pierwszy temat na tym forum. Zakładam go bo mam mały problem, mianowicie z grą cod MW 2! Ściągnołem ją z torrenta zamieszczonego na tym forum, spatchowałem z wave4 na wave3 i gdzy ją wkładam to tylko pokazuje mi sie logo xbox 360 i to wszystko! Oczywiscie nagralem na plyte verbatim. Troche o tym poczytałem i okazalo sie ze wave3 chodzi na iextreme 1.6 więc jak moge go zaktualizowac bo mam 1.3 chyba. Chce to zrobic w warunkach domowych bez zadnego rozkrecania ani takich. Możeci napisac mi jakis krotki poradnik do tego albo podac link jak to zrobic?
    Podziękuje!

2. Lotnik421 Xbox One

3. kazek76

kazek76 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    RYBNIK
    a jak chcesz to zrobić bez rozkręcania?
    Wszystko masz w poradnikach, jak flashować napęd - ale musisz mieć odpowiedni chipset sata

4. 16_lukasz

16_lukasz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    bez rozkrecania tego nie zrobisz. widze że słabo jestes poznany wtym temacie. Więc albo poczytaj o tym duzo i zmontuj se sprzet do tego albo daj to zrobic komus kto sie na tym zna

Wczytywanie...

Poleć forum