1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja,Iextrime 1.61

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez RafisLSP, Grudzień 5, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. RafisLSP

RafisLSP Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Aktualizacja,iXtreme 1.61

Witam.
    Czytałem na forum duzo o banach po aktualizacji na przerobionej konsoli. Pomyslałem że opisze co sam ostatnio zrobiłem z moją konsolą,

Tak więc konsolke mam około 2 lata i przez pierwsze pół roku miałem konto na XBL i naparzałem w Halo 3. Konto jednak sie skończyło i konsola stała około roku nie używana. Nie chciało mi się szczerze tracić kasy na gry i z czasem na granie też nie było za dobrze.
    Przechodząc do sedna sprawy postanowiłem w zeszłym przerobić konsolke i znalazłem na allegro gości z okolic który wgrał mi iXtreme 1.61. Chciałem dodać że wczesniej nie czytalem nic na forach i banach i przeróbkach i byłem zupełnie zielony w tym.
    Po powrocie z przerobioną konsolą wpadłem jak teraz myśle na genialny pomysł.Skoro konsola rok nie była włączana to na pewno są do niej jakies aktualizacje.Więc podłączyłem do netu i zaczołem sciągać każdą aktualizację jaka wyskoczyła.Zeszło na to poł godziny.Nastepnie przez kilka kolejnych dni grałem w różne "kopie" gier na połączonym livie. Efekt końcowy jest taki że bana nie dostałem mimo sciągnięcia wszelkich aktualizacji które pojawiły sie prze ostatni rok.

Temat traktuję wyłącznie jako informacyjny,może komus się przyda mój wcześniejszy brak wiedzy na temat banów i wszystkiego co z ty zwiazane
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akira5

akira5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pobiedna/ Wrocław
    moze fala banow minela, ale znajac M$ ban cie nie ominie. przedzej czy pozniej go dostaniesz szczesciarzu :p

4. maax990

maax990 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chyba juz po fali,ja mam to samo,gram i nic sie nie dzieje,nawet w czasie fali gralem pewno na nastepnej bedzie ban...
    Nawet pilota mi przyslali jak chcialem sprawdzic gware powiedzialem ze pilot sie uwalil i przyslali nowego

5. ICE_I

ICE_I Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ma ktoś jeszcze taką sytuację jak maax990 czy RafisLSP? Czyli po raz pierwszy podłączał przerobioną konsolę niedawno?

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    na xboxscene opisywali taki eksperyment

nowa konsola nie przerobiona posciagane wszystkie aktualizacje pozniej wgrane ix 1.6 i brak bana
    konsola od razu przerobiona na ix 1.6 wgrane aktualizacje = od razu ban

wiec cos jest na rzeczy :)

7. ICE_I

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ciekawe czy na przerobionej nie podłączanej do neta nigdy i wgranych aktualizacjach przez pendriva będzie tak jak w sytuacji nr. 1 <brak bana> ^^ Jak myślicie?

8. wojtas2008

wojtas2008 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Ja mam w podobie jak rafislsp może już fala banów mineła . Ja to mam takie przeczucia że ponad 1/2 ludzi dostało bana za to że grali przed premierą call of duty modern warfare 2 na live albo wogule . Zresztą M$ i tak pewnie wie kto ma sflaszowaną konsole a kto nie tylko że od czasu do czasu banują bo jak by chcieli z banować wszystkich piratów to by na live mała garstka graczy została. :)

9. ICE_I

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po ostatniej fali ta "garstka" nieco się zwiększyła i jak tak dalej pójdzie to wszystkich zbanują. Chyba, że LT odniesie pełny sukces. A jeśli podłącze się na iXtreme 1,51 to jest dużo większe prawdopodobieństwo że będę miał mniej szczęścia od Was?

10. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    O mojej na 100 nie wie bo sie do LIVE nie lacze :)

11. piksol

piksol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Miasto biznesu
    Napisz do MS może ci odpowiedzą....

12. qwe4321

qwe4321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hehe i podziękują za korzystanie .

13. ICE_I

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardziej mi chodzi o takie ciekawostki jak napisał #krisr77. Ma ktoś jeszcze jakieś?

14. raper54

raper54 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a co z Ixtreme 1.6.1??;> Przed premierą wszyscy pisali, ze gra na 1.6.1 online bedzie możliwa i nie karana banem. Pytam, bo dzisiaj zaniosłem konsole do przerobienia na 1.6.1

15. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    bez roznicy czy jest 1.6 czy 1.61

16. stroju

stroju Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żary
    ja kupiłem przerobioną konsole ixtreme 1.6 i podłączyłem po 2 dniach do sieci, wiadomo aktualizacja wyskoczyła itd zainstalowało się, grałem w 5 różnych gier piratów i nie dostałem bana ani nic, oczywiście na live wielokrotnie się logowałem..

dziś grałem w grę wave 4 z obrazem activate.iso i się trochę bałem więc odłączyłem, ale zastanawia mnie czy dostane bana jak podłącze :p

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum