1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

aktualizacja ixtrema 1.6 do ixtrema LT bez klucza

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nano1000, Lipiec 30, 2010.

1. nano1000

nano1000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam konsolkę z przerobionym napędem liteon ixtreme 1.6. i chciałbym mu zrobić aiktualke do ixtrema LT ale nie mam do niego klucza bo konsolkę kupiłem już taką z allegro:(. Tak więc czy jest jakaś metoda żeby szczytać napęd bez cięcia ścieszek bo na forum nie mogę znaleźć niczego w tym temacie..:confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak z pod Windows JungeFlasher odczyta Key przez Sata. Używasz opcji Dumy for Iextreme.
    Czy to napewno 1.6?

4. nano1000

nano1000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak napewno 1.6 bo działają mi gry z wawe3 a dalsze tylko przy pomocy płytki z aktitate iso

5. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Operacja jest prosta i nie wymaga dodatkowego sprzętu.

1. Rozbierasz konsolę i podłączasz napęd do sata w PC a zasilanie z konsoli.
    2. Tacka do połowy wsunięta, odpalasz Jungleflasher>Zakładka DVDKey32> opcja "dummy form ixtreme".
    3. Przygotowujesz FW i wgrywasz jak w poradniku:

http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/flash-lite-jungleflasher-dosflash-9472.html

Video kolegi Dexter z forum:
    Jak wykonać flashowanie napędu Liteon w Xbox 360 - Komputery.Spryciarze.pl - video

Na filmiku robisz od momentu wgrywania flasha. Na to jak on wyciąga klucz nie patrz bo robi to pierwszy raz, w twoim przypadku w JungleFlasher dajesz opcję "dummy form ixtreme" i Ci wtedy zapiszą się potrzebne pliki.

Filmik od 2:40 jest to co masz zrobić, tylko inną opcję w JungleFlasher.

Jak otworzyć konsolę to też jest sporo poradników i filmików nawet na Spryciarze.pl.

A i pamiętaj że jak wgrasz LT i zgubisz klucz to potem będzie można go wyciągnąć tylko poprzez cięcie ścieżek. Zrób sobie kopię na cd/dvd/e-mial.

6. nano1000

nano1000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzięki za szybką i konkretną odpowiedź teraz poradz sobie bez problmu;)

7. Kamil908

Kamil908 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W JUngleflasher dajesz zakladke dvdkey i tam dczyujesz

Wczytywanie...

Poleć forum