1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja Ixtreme

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bruby, Luty 16, 2010.

1. bruby

bruby Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam

sam nie posiadam xboxa 360 wiec nie jestem zorientowany za bardzo w temacie. konsole taką posiada jednak mój brat. kupił ją około roku temu na allegro i była to konsola w wersji premium już przerobiona ixtreme. nagrałem mu już kilkanaście gier ale ostatnio nagrywane gry nie chciały działać. poczytałem i okazało się, że potrzebna jest aktualizacja (nowe zabezpieczenie wave 4). jadę za parę dni do niego i chciałem zaktualizować tą konsolę.

prosiłbym o odpowiedz czy dobrze rozumiem co mam zrobić (czytałem trochę forum ale chcę się upewnić). konsola ma napęd samsunga (zidentyfikowana po obrazku http://kantum.net/oscommerce/catalog/images/xbox-360-dvd-model-identification.png)

1. rozkręcić konsolę
    2. podłączyć napęd do PC kablem sata, zasilanie napędu zostawić z konsoli, uziemić obudowę konsoli z obudową PC dowolnym kablem, odłączyć inne napędy optyczne z PC
    3. wysunąć tackę napędu do połowy
    4. włączamy PC i postępujemy dalej zgodnie z instrukcją http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/flash-samsung-benq-jungleflasher-8932.html

czy wszystko jest zaplanowane dobrze?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    tak, poza jednym - pod zadnym pozorem nie uzmiemiaj konsoli z PC!

4. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    Dlaczego nie? Wszędzie piszą aby tak robić.

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    jak masz slaba instalacje to zjarasz cos bez 2 zdan. wiec nie uziemiaj bo nie ma sensu a ryzyko zbyt duze ze cos sie spali.

6. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    Hmmm...czyli mówisz że bezpieczniej nie uziemniać. Poprzednio uziemniłem ale teraz to mi napędziłeś stracha:( Co rozumiesz pod pojęciem słaba instalacja ?

7. odblast

odblast Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    po prostu nie uziemiaj i tyle, po co kombinować ?

Wczytywanie...

Poleć forum