1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja jtag

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mosko772, Wrzesień 13, 2011.

1. mosko772

mosko772 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Byłem wcześniejszym posiadaczem konsoli X (z napędem Samsung Ap25 mailem gdzieś)Parę dni temu zakupiłem konsolkę z JTAG 250gb dysk (bez hdmi więc któraś z z 2 pierwszych wersji)Chłodzenie jak się dowiedziałem bez sensu wymieniać jak ma paść to padnie, ok rozumiem.Moja "NOWA" Konsola posiada
    FREEBOOT 2.0 13599 i dash launcher, xex loader, 2.23+Freestyle dash 2.0 i bardzo bym prosił o odpowiedz na nastepujace pytania:
    1.Czy jest możliwosc przekopiowania gier rozpakowanych przez Iso2God z pendrive na dysk Xboxa??
    2.Czy jeżeli wyjdą nowe aktualizacje od MS to nowsze gry będą wymagały odemnie aktualizacji??
    3.Jak wygląda aktualizacja dsah alucher, xex loader .(czy bede potrzebował CPU Key (niestety nie posiadam go))??
    4.Dokupiłem do konsolki kinect czy przy wersji opragormowania 2.0 13599 bedzie on działał?
    5.Może najgłupszego z tych powyżej ale muszę zapytać czego NIE ROBIC posiadająć JTAG aby go nie "uwalić"??
    Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedz.
    (Gdyby ktoś potrzebował z zainteresowanych do pomocy przy GPS naprawa, odblokwanie służe pomocą)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak kopiujesz przez fsd luv xexmenu.
    2 wychodzi nowsza wersja freebot potrzebny oryg dump, lub kv + cpu key.
    3 dashlaunch odpalasz z menadzera i instalujesz, xexmenu update nie bedzie mialo, inne np fsd wrzucasz na hdd i wskazujesz w ini od dashkaunch gdzue jest plik startowy.
    4 bedzie dzialac wsadzisz tylko pena z update 13599 dogra sterowniki do kinect, mozliwe ze bedziesz musial wylaczyc blokade aktualizacji w dashlaunch.
    5 nie aktualiziwac konsoli powyzej wersji jaka mamy emulowana przez freeboot. Odczytac z pamieci nand freeboota i zapisac cpu key. Cpu key pojawi sie po wlaczeniu konsoli ejecten.

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

4. mosko772

mosko772 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skąd mam wziąść oryg dump kv i cpu key bo nie wiem nawet od czego zacząć i gdzie tego szukać
    I gdzie mogę znaleźć update 13599??

5. password

password Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny śląsk
    po co będziesz aktualizował, zaznacz sobie w dashlaunchu, żeby pomijało ci aktualizacji systemu i spoko, ja mam ze 2 dashe do tyłu a cały czas bezproblemowo śmigam w najnowsze gry.

6. mosko772

mosko772 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok to juz wszystko wiem panowie powidzcie mi jeszcze w jaki sposób mam dograć te sterowniki do kinect i gdzie moge znalezc aktualizacje 2.013599 bo nie moge znalezc?
    I jeszcze jedno pytanie czym lepiej kopować gry na X z pendrive czy scrosowanym kablem ??

7. gorbaczek *

gorbaczek * Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Podlaskie
Wczytywanie...

Poleć forum