1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja kinect i avatary rgh

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matzie23, Listopad 13, 2012.

1. matzie23

matzie23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kudowa
    Witam panowie mam jedno ważne pytanie mam rgh i wgraną aktualizację 2.0.16197.0 ale nie działa mi kinect oraz avatary czy jeśli pobiorę ze strony aktualizację o tych samych numerach i zmienię nazwę z $SystemUpdate na $$ystemupdate to wszystko się poprawnie zaaktualizuje i nic złego się nie stanie z przeróbką ponieważ znalazłem poradnik w którym właśnie tak jest to wytłumaczone i wolę sie najpier spytać niż robić na pałę proszę o fachową odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nic się nie stanie.

4. SEZAMKi

SEZAMKi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Aktualizacja Kinetic'a a RGH

Witam
    Odświeżam temat. Posiadam Konsole Xbox Slim z rgh. Pożyczyłam od znajomego kinetica. Po podłączeniu wyskakuje mi okienko, że potrzebna aktualizacja do poprawnego działania. I co mam zrobić potwierdzić? Boję się aby wszystkiego szlag nie trafił Proszę o rady. Pozdrawiam

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Aktualizacja kinect i avatary rgh

Wyskakuje Ci aktualizacja Kinecta a nie konsoli. Zatwierdz i będzie smigac.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

6. Adrianos111

Adrianos111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Siemanko! I ja mam podobny problem co przedmówcy. Boję się cokolwiek wgrywać, żeby przeróbki RGH szlag nie trafił. Otóż mam wersję dashboardu 2.0.15574.0, ale korzystam z FSD (jeszcze nie aktualizowalem FSD do tego najnowszego z grami indie i obsługą kinecta właśnie). Teraz niestety nie mam możliwości by podpinać konsolę do sieci. Mogę jedynie pobrać coś z netu i przerzucić pendrakiem na konsolę. No więc moje pytanie: Co powinienem wgrać by nie spierdzielić RGH i pograć na kinect'ie? Serdecznie proszę o szybką pomoc.

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Aktualizacja kinect i avatary rgh

Aktualizacje 15574, zmienić nazwę na $$ystemupdate, na pena i do konsoli.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  8. Adrianos111

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ale ja mam te aktualizację już przecież na konsoli...

EDIT: OK, już rozumiem, że trzeba ponownie zainstalować ten sam dash. Mam tylko pytanie czy avatary są konieczne do korzystania z kinect'a? Bo niestety po ostatniej aktualizacji dasha w tej konsoli z RGH mi je wcięło i olałem sprawę. Czy ta operacja, tj. ponowne zainstalowanie tego samego dasha dogra mi również avatary?

9. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Również dogra avatary. Nie bojej , zrób co mówi Dexter. Nic się nie stanie.

10. Adrianos111

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dziękuję Panowie. Padam z nóg od grania w Dance Central 3, Fruit Ninja i Szalone Króliki... A moja dziewczyna zachwycona tym DC3 :] Pozdro Panowie (i Ty Danielku ;])

Wczytywanie...

Poleć forum