1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja kinect na przerobionym xbox

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bandi493, Grudzień 7, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. bandi493

bandi493 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siemka ! Napiszę od razu ze co do xboxa to jestem całkowicie zielony.
    Więc tak:
    Wczoraj kupiłem od kumpla przerobionego xboxa z kinectem, lecz gdy włącze xboxa to wyskakuje informacja o aktualizacji której nie akceptuje. W inne gry gram bez problemu lecz gdy chciałem właczyc młodszemu rodzenstwu gre "Kinect Adventures". Po włozeniu płyty, przy ładowaniu gry wyskakuje ze to urzadzenie potrzebuje aktualizacji. I z tym pytam sie do Was zwracam . Czy jak rozpoczne aktualizacje nie dostanę zadnego bana i bede mogl odpalic te gry i grac na kinect ? XBOX NIE JEST W POLACZENIU Z INTERNETEM I NIE MAM ZAMIARU GO PODLACZAC :)

D:2.0.16202.0

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jaką masz przeróbkę w tym xklocku ?

RGH zakładam więc zrób tą aktualizację.

4. bandi493

bandi493 Świeżak Świeżak