1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja KINECT potrzebna pomoc jak najszybciej!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fara_13, Grudzień 15, 2011.

1. fara_13

fara_13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam zakupiłem dziś kontroler Kinect. Podczas pierwszego uruchomienia pyta się mnie czy zaktualizować bo inaczej nie będzie działać. Moje pytanie czy jak zaktualizuje to będą mi chodzić gry na XGD3 czy będę musiał grać w oryginalne? Mam Xboxa Premium z najnowszym softem LT+3.0

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa