1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

aktualizacja kinecta w przeobionej konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ksawery1910, Luty 8, 2012.

1. ksawery1910

ksawery1910 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czesc posiadam konsole xbox 360 slim , konsola jest przerobiona , nigdy nie gralem na konsoli online ani nie bede gral , ponieważ nie jestem aż takim zaawansowanym graczem , używam jej poprostu by po cieżkim dniu pracy od czasu do czasu się zrelaksować i nic więcej , ale do rzeczy mam pytanie czy można zaktualizować sensor kinect bez obaw utraty przeróbki , przyznam że troche czytałem tych tematów na forum o tym ale za cholere nic z tego nie rozumiem wiem tylko tyle że przeróbka była w listopadzie 2011 roku i jest to LT 2.0 oraz w danych systemowych mam tak D: 2.0.13599.0 prosze o pomoc aktualizacja miala by przebiegac poprzez pendrive bo innej mozliwosci nie mam , jesli moglbym bezpiecznie zaktualizowac kinect to prosze powiedziec w jaki sposob i gdzie sciagnac taka aktualizacje i przy okazji chcialbym sie dowiedziec jak to wyglada z aktualizacja konsoli . dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. lipcio1005

lipcio1005 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    W sensie takim , ze dopiero co kupiles kinecta , i potrzebujesz aktualizacji czy jak?

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Podłącz pendrive z aktualizacja 2.0.13599.0+avatar(wpisz tak w google). Nagraj na pena $system... zapyta o aktualizację(oczywiście kinect musi być podłączony).

5. ksawery1910

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w sensie takim ze konsole posiadam od marca 2011 , przerobilem ja dopiero w listopadzie 2011 , gdy chce zagrac np. w gre My Self-Defence Coach (2011) to wyskakuje że potrzebna aktualizacja i poprostu nie wiem co mam robic , a zalezy mi na tej grze na kinect poniewaz interesuje sie samoobroną , tyle.

6. ksawery1910

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    do "akir" nie rozumiem tej części twojej odpowiedzi ("Powyżej nic nie wgrywaj bo nie włączysz nowych gier na iXtreme 2.0. Jeśli natomiast masz już i kinecta wszystko ci działa, nie musisz przeprowadzać żadnych aktualizacji, żadnych update nie ma. " )
    , poprostu mam podłaczyć pena z tą aktualizacja którą napisałeś i zainstalować ja ?

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tam się wyjaśniło dalsza część odpowiedzi.

Tak podłącz z tą aktualizacją pendrive(2.0.13599.0), wgra się aktualizacja, gra zacznie działać.
    Nie aktualizuj do 2.0.14699.0, ponieważ nie włączysz gier XGD3(wszystkich nowych) będziesz potrzebował iXtreme 3.0

8. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    ja kupiłem kinekta w grudniu 2011 konsola z 2009 lt 2.0 dash599 .Podłączyłem kinekta nie miałem żadnej płyty w napędzie i wołało o aktualke zaakceptowałem ,kinekt zaczął działać gry z xgd3 działają dalej. podłączyłem później kinekta pod konsole brata kilka miesięcy nowsza ale też z 2009 i u niego nie wołało aktualki od razu działał

Wczytywanie...

Poleć forum