1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

aktualizacja konosli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez yamahar1rn19, Listopad 4, 2010.

1. yamahar1rn19

yamahar1rn19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam jestem zielony w te klocki a włozylem ostatnio gierke naruto ultimate nija storm 2 i konsola zawolala o aktualizacje jakis tekst byl typu ze trzeba zaktualizowac konsole i dwa wybory czy chcesz to zrobic teraz lucz ze nie chcesz no jasne jak sloneczko a teraz moj problem oczywiscie trzeba podpiac konosle do neta a trzeba miec do te j aktualizacji xbox live? jest opcja bana? co to sie niby zrobi zaktualizuje dasha do tego by nowego pod kinect czy zostanie ten sam ktory mam tego z awatarami tylko go troche odswiezy no i jak to lepiej zrobic podpiac konsole do neta i zaktualizowac czy ofline? podziekuje kazdemu za wypowiedz w temacie odrazu mowie ze musze to zrobic z płyty nie z pendriva

2. Lotnik421 Xbox One

3. Centek

Centek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Lepiej to zrób z płyty offline bo inaczej może wykryć... jaką masz przeróbkę? jeżeli na poziomie 1.6 i niższe to radzę zrobić tak:
    Zaktualizuj offline najlepiej już.
    Będzie mógł grać ale nie we wszystko, w najnowsze tytuły niestety nie pograsz. Potem poczekaj aż wyjdzie przeróbka LT+ i ją wgraj, chyba, że nie zależy Ci na nowych grach to zostań przy tej ale aktualizacja TYLKO OFFLINE !!
    najlepiej Czekaj na LT+ .bo na nowym dashu z Lt 1.1 sobie nie pograsz w gry z AP 2.5. Tworzenie go jeszcze trochę potrwa więc musisz się wstrzymać.

4. yamahar1rn19

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no tak ale ja niechche tego nowego dasha pod kinecta tylko tego co mam nxe z tego co wiem po aktualizacji powinien zostac ten co mam tyle ze gry beda chodzily i nie beda wolaly aktualizacji jak to wkoncu jest ?

5. Centek

Centek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dasha można wgrać przez XBOX LIVE ale wtedy wgrywa się najnowszy jaki jest (czyli ten pod kinekta) a z płyty lub z pena możesz wgrać jakiego chcesz (tylko że nie możesz wgrać starszego niż masz. Po prostu się nie da)

6. yamahar1rn19

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no czyli rozumiem ze ja potrzebuje ten 9199 zeby zachowac nxe i zeby chodzily wszystkie gry?

7. mc55

mc55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hindenburg
    ale jak znam życie, to pojawią się znowu patchowane obrazy najnowszych gier które będą działały z najnowszym dashem na starym LT,

Wczytywanie...

Poleć forum