1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja konsoli - nie działająca po niej gra COD Black Ops

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Piciu29, Lipiec 14, 2011.

1. Piciu29

Piciu29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam wszystkich

W tym temacie pewnie dużo tu było wałkowane już ale chciałbym jeszcze raz zapytać mam wersję dasha : 2.0.......625, lt 1.9+, cały czas grałem w COD Black Ops wszystko było ok ostatnio zainstalowałem sobie nowy mortal kombat po właczeniu gry konsola zażądała aktualizacji więc ją zrobiłem przy czym wersja dasha nie zmieniła się, wczoraj chciałem zagrac w COD włączam grę chwile ładowania i ciemny obraz, idzie jakoś rozwiązać ten problem czy nie bardzo? pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. JTAG

JTAG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tuż za rogiem :)
    Było.
    Zabezpieczenia A.P.
    Pewnie musisz nagrać grę jeszcze raz :) aktualizując obraz Iso.

Wczytywanie...

Poleć forum