1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja konsoli,non-jtag,profile nie chodzą.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartuss2, Czerwiec 11, 2011.

1. bartuss2

bartuss2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Posiadam Xbox 360 slim,Sciagnalem GTA IV non-jtag,postepowalem zgodnie z instrukcjami które znajdują się tutaj na forum, skonfigurowalem pena pod xboxa,wgralem GTA IV i profil na pena,potem przerzucilem na HDD xboxa,nastepnie podlaczylem ethernet do konsoli,zeby miec usługe LIve,wyskoczyla mi aktualizacja,musialem zaktualizowac,i teraz ten profil,ktory jest mi potrzebny do odpalenia GTA IV nie istnieje,wgrywam go jeszcze raz przez USBXTAFGUI ale gdy podlaczam pena do konsoli wogole nie czyta tego profilu... wchodze w pamiec i pisze ze profil uszkodzony i niemoge go przeniesc,a wczesniej nie byl,bo wgrywalem. Wie ktos o co chodzi ?

Dodam ze własnego profilu niemam powiazane z usluga xbox live,a musze? Zeby moc pograc non-jtag?

PS. Konsoli nie uzywalem ponad rok

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    powiem tak....po pierrwsze skasowałes sobie przeróbkę....po drugie musisz poszukać nowego profilu gdzieś na necie bo wgrałes najnowszy dashboard i stare profile nie działają...

4. bartuss2

bartuss2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie przerabiałem konsoli, cały czas była w nienaruszonym stanie,a aktualizacje musiałem zrobić, bo xbl jest potrzebny do non-jtagów,pokazywało mi że jesli nie zaktualizuje zostane odlaczany od uslugi xbox live. A co do profilu,gdzie mogę znalesc nowy,pod tego dasha? Jestem kompletnie zielony i niewiem gdzie szukać.

5. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    szukaj tam gdzie znalazles obecne profile. jednak watpie abys znalazl.

6. bartuss2

bartuss2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A wiecie gdzie mogę sciagnąć gry z profilami które dzialaja pod nowego dasha?

7. opeael2

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    dlaczego?
    na x360iso sa wszystkie profile....dosłownie wszystkie

8. bartuss2

bartuss2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jestem tam zarejesrtowany,przeszukiwalem forum,ale niemogę znalesc. Bylbys taki dobry i podal mi linka? Bylbym dozgodnie wdzieczny.

9. opeael2

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  10. bartuss2

bartuss2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie! Ale akurat nowego profilu do GTA IV niemogę znalesc,jest jedynie cala gra z profilem do sciagniecia,a gre juz mam. Widocznie musze troche poczekac.

11. opeael2

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  12. bartuss2

bartuss2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK,sciagnalem sam profil,wgralem go, dziala,ale... czesto mi sie rozlacza z XBL jak chce uruchomic GTA,a nawet jak profil jest podlaczony pokazuje ze nie moze otworzyc GTA IV. Jakas solucja? Czy moj wlasny profil musi byc tez polaczny z XBL? Bo mooim profilem nie dolaczylem do uslugi XBL.

13. bartuss2

bartuss2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wybaczcie za post pod postem,ale widzę że nikt jeszcze nie odpowiedzial.
    Non-Jtagi chodzą na slimie? Bo zaczynam mieć coraz większe wątpliwości. Niemogę odpalić tego GTA IV, może coś źle robie z tymi 2 padami? Kiedy włączam xboxa,włączam 2 pady,na jednym loguje się na swoim profilu,potem biorę drugi pad,i ładuje się na profilu non-jtag,na tym do GTA,nastepnie biorę żeby połaczyl się z XBL,a potem wchodze do bibliotek gry,i biorę uruchom GTA,i pokazuje mi ze nie moze uruchomic GTA IV... Dodam że często zanim "dojde" do bibliotek, pisze ze XBL zostal odlaczany... Ktos mi pomoze?

Wczytywanie...

Poleć forum