1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja konsoli po RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Yamrox, Marzec 16, 2012.

1. Yamrox

Yamrox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam taki problem że posiadam konsolę slim 4gb z RGH i gdy podłaczam kinecta to prosi o aktualizajcę urządzenia
    Co mam zrobić zaaktualizować jakoś z pendriwa czy podłączyć kinecta do 2 konsoli i sprawdzić czy zaaktualizować

P.S. mam dash 14419

2. Lotnik421 Xbox One

3. Haremhaton

Haremhaton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli brakuje plików avatarów, to wystarczy zrobić tak:
    Ściągnij tego samego dasha (sic!) z internetu, nagraj na pendrive, podepnij pendrive do konsoli i wgraj aktualizację z pendrive'a [jeżeli nie idzie zmień nazwę aktualizacji, żeby zaczynała się na $$ystem]
    Dlatego wydaje mi się, że pliki do kinekta dogrywa się tak samo.

4. Yamrox

Yamrox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    sprawa załatwiona podłączyłem do 2 konsoli u kumpla tam pobrałem aktualizacje i problem z głowy to był kinect nie zaaktualizowany .
    temat do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum