1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja konsoli przez FlashUSB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez enjoy1323, Listopad 6, 2012.

1. enjoy1323

enjoy1323 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem nowym użytkownikiem tego forum i od razu mówię, że jeśli chodzi o xbox'a i różnego rodzaju skróty w temacie tej konsoli to jestem zielony, więc prosiłbym na wstępie aby każdy kto będzie mi pomagał używał prostych zwrotów tak abym wszystko zrozumiał.. (dziękuję)
    A teraz przechodząc do sedna sprawy.. wyczytałem w internecie, że ruszyła ta "wielka" aktualizacja oprogramowania konsoli i znalazłem na oficjalnej stronie Xboxa, że można zaktualizować sprzęt poprzez zgranie plików na pamięć USB która jest sformatowana pod FAT32, no i ruszyłem do boju, zgrałem co potrzeba na pendrive tak jak pisało na stronie ( Aktualizacje oprogramowania konsoli Xbox 360 | Rozwiązywanie problemów z konsolą Xbox | Pomoc techniczna konsoli Xbox ) resetuje konsolę i po włączeniu powinien ruszyć proces uaktualniania opr. niestety, nic się nie stało, próbowałem w różny sposób zgrywać te pliki.. w folderze, bez folderu, w .zip tak jak został ściągnięty plik.. i nic, przypominam, że wcześniej sformatowałem USB pod FAT32, próbowałem także sformatować pendrive'a pod xbox'a ('wtykając' go do konsoli i tam przez ustawienia konsoli skonfigurować go do x'a) niestety, to wszystko nic nie dało, po tych wszystkich resetach konsoli był brak reakcji i tu jest moje pytanie.. DLACZEGO? JAK ZAKTUALIZOWAĆ KONSOLĘ PRZEZ USB?

PS: trochę się rozpisałem, wiem.. ale wczoraj siedziałem pół dnia i nic nie mogłem wydumać a jak to mówią, co dwie głowy to nie jedna.. więc także może ktoś z obeznanych lepiej w konsoli mi pomoże.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

----------------
    jeżeli to ma jakieś znaczenie to mam pendrive'a KINGSTON 16gb

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Musisz pobrać ten plik, i wypakować go. Na pendriva wrzucasz wypakowany folder $systemupdate. Jeśli nazwiesz folder inaczej albo wrzucisz go jeszcze w jedne folder to nie wykryje ci aktualizacji. Wkładasz do konsoli i od razu wyskakuje aktualizacja. Nie musisz resetować konsoli. Oczywiście formatujesz pendrive na FAT32 w Windowsie, a nie W KONSOLI.

Druga opcja to taka, że może masz najnowszego dasha :D Tu film naszego forumowego kolegi jak sprawdzić wersję dasha:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  4. enjoy1323

enjoy1323 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I dalej nic się nie dzieje, po włożeniu pendriva brak reakcji, po restarcie też.. jakieś jakieś pomysły?

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    zmien pena

Wczytywanie...

Poleć forum