1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja konsoli przez neta a przeróbka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez luke86, Listopad 10, 2011.

1. luke86

luke86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Od jakiegoś czasu spokojnie grałem w starsze gry i nie było problemu, ostatnio próbowałem odpalić Forza 4 i konsola wyświetlała komunikat o starej wersji oprogramowania i aby podpiąć konsolę do neta i się zaktualizuje.
    Konsolę kupiłem już jakiś czas temu i nie wiem jakie jest oprogramowanie tam wgrane i jaki jest tam soft.
    Moje pytanie związane jest z tym iż czy po podpięciu konsoli do neta to ściągnie mi najnowszego softa i w wariancie niekorzystnym konsola zostanie zbanowana. Czy po tym jak zostanie zbanowana istnieje możliwość wgrania jakiegoś modyfikowanego softa i usunięciu zbanowania?
    Czy może odrazu lepiej wgrać zmodyfikowany soft?
    Jak rozpoznać jaką mam przeróbkę i w jakiej wersji?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    xboxsa da sie aktualizować przez usb , wgraj na pamięć przenośną aktualizacje i podłącz do xbox. Ewentualnie podepnij sie do xbox live bana niedostaniesz tak odrazu nie martw sie tym, zresztą jeśli nie grywasz online to czy twoja konsola ma bana czy nie niema chyba większego znaczenia. Bo ban oznacza to że zablokowana jest usługa xbox live i nie da sie grać za je pośrednictwem, co nieoznacza że wcale sie nieda, istnieją serwery przeznaczone dla osób ze zbanowanymi konsolami ale to odrębny temat. Mówię ci podpinaj xbox do neta aktualizacja niezbanuje ci konsolety :)

4. luke86

luke86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podłączyłem konsolę do neta i pobrało mi aktualizację, plus jest taki iż działają mi filmy divx lecz gry już nie.
    Po włożeniu płyty z grą wyświetla się logo XBOX360 i nic więcej się nie wyświetla. Sądzę iż aktualizacja usunęła mi przeróbkę.
    Czy mogę teraz wgrać jakiś przerobiony soft lub coś podobnego aby znów działały gry?

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Zgadza sie musisz wgrac teraz Lt.2.0 do napedu wiaze sie to z rozbiorka xboxa

6. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    a to w takim wypadku musisz przerobić na nowo :( niema innego wyjścia z tej sytułacji

7. oliwia_08

oliwia_08 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecinek
    musisz przerobić

Wczytywanie...

Poleć forum