1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rupert,, Styczeń 4, 2014.

1. Rupert,

Rupert, Guest

Czołem forumowicze,
    Na wstepie mówię że jestem ciemny w temacie konsol, raz na jakis czas odpale i chwilke pogram, wiec moja wiedza jest mala. Ale mniejsza o to, mam pewien problem. Dostalem tą konsole jakieś 2 albo i 3 lata temu, niestety byla przerobiona iXtremem 1.6. I tu pojawia sie moje pytanie. Czy jezeli zaktualizowalem konsole poprzez plyte z gra i moja przerobka nie dziala (pirackie gry w które gralem nie działają) mogę bez konsekwencji podlaczyc konsole to uslugi xbox live? Wydaje mi sie ze konsola jest "czysta", ale wolę sie upewnić. I druga sprawa, jak dziala ban? Gdzie nie czytam, tam inne rzeczy. Jedni mowia ze ban jest tylko na online i mozna grac offline, inni ze nie. Wiec jak to jest?
    Pozdrawiam, Rupert ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Podłącz i sprawdź, nikt tu szklanej kuli nie ma...
    Konsola straciła przeróbkę teoretycznie jest czysta.

Wczytywanie...

Poleć forum