1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez digse, Styczeń 17, 2011.

1. digse

digse Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W tą niedziele zaaktualizowałem konsole żeby mi śmigał Assassin's Brotherhood.Odpaliłem płytę ale gra się nie uruchomiła pojawił się czarny obraz i tyle.Czy ktoś miał może taki problem?.Grałem dzisiaj w Grida i przyciął się 2 razy Xbox niewiem czy to po tej aktualizacji ale jak grałem wczesniej nie nie było problemu ;/.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Masz czarny ekran bo Assasin nie ma patcha. Przeskanuj gre abgx i dopiero nagraj.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum