1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Memorek, Październik 2, 2012.

1. Memorek

Memorek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ! Pobrałem niedawno Fife 13 i chcialem sobie w nia pograc na mojej x-krowie . Problem polega na tym, że gdy odpaliłem ją - wyskoczył komunikat o niezbędnej aktualizacji konsoli. Niestety nie posiadam dysku zewnetrznego , a wewnetrzny to zaledwie 50 mb na same save z gry...... Teraz wlasnie chcialem zadac pytanie : czy istnieje techniczna mozliwosc wgrania aktualizacji na pendrive ? Inaczej mowiac : zrobić z urzadzenia przenosnego dysk , ktory bedzie sluzyl jako miejsce wgrania nowego softu. Pozdrawiam i czekam na Wasze odpowiedzi, bo bardzo chciałbym pograc w 13-stke a nie mam jak pzdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Odp: Aktualizacja konsoli

Nie da rady, po prostu zainstaluj ja, o ile sie orientuje to aktualizacja nie zapisuje sie na dysku.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tak możesz wgrać na pendrive. Główne pliki zapisują się w pamięci NAND a reszta czyli avki itp. na dysku a jak nie ma dysku może być pamięć przenośna.

5. Memorek

Memorek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, ale ja nie moge wybrac sobie miejsca instalacji Update .. . . Przy potwierdzeniu, ze chce zainstalowac ja, wyskakuje mi tabelka , w ktorej podane sa aplikacja ( a w moim przypadku 2x motywy ) - i nalezy zrobic jemu miejsce aby mogl ja zainstalowac, nie ma nigdzie wyboru instalacji aktualizacji na pamiec przenosna .... :(

6. ...:::Anarkad:::...

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Nadal twierdze ze nie idze zainstalowac na pendrive ale jakbym sie mylil to spróbuj wyciagnac hdd i wsadzic pendrive skonfigurowanego pod klocka i wtedy spróbuj zaktualizować

7. Memorek

Memorek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aktualizacja sie powiodla, musialem najpierw Pamiec przenosna ustawic jako masowa ;) ale jak wlaczam fife to to Intrze gra sie zacina i wyskakuje blad ze nie mozna odczytac plyty .....

8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Płyta zapewne nagrana zwykłą nagrywarką :)

9. Memorek

Memorek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    teraz mam dylemat , albo plyta lipna była, albo czegos w ustawieniach abgxa nie zrobilem , bo przed formatowaniem kompa nagrywalem ta nagrywarka Wiedzmina 2 i wszystko pieknie dziala :) a tu nie wiem czemu ... trzeba bedzie znowu przepiepszyc 7 zł na plyte .. :)

10. ...:::Anarkad:::...

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Fifa prawdopodobnie ma civ, wiec bedzie potrzebna nagrywarka ihas

Wczytywanie...

Poleć forum