Aktualizacja Lite-On DG-16D2S do LT+ 2.0

bcyrny

Użytkownik
Użytkownik
Mam X360 z napędem Lite-On DG-16D2S, który kilka dni temu z powodzeniem zflashowałem do LT+ 1.91. Zczytałem klucz napędu i teraz wykorzystuję go do próby aktualizacji do LT+ 2.0 ale mam wątpliwości do tego co zwraca mi najnowszy JungleFlasher 0.1.88 Beta. Co dziwne z automatu po załadowaniu oryginalnego firmware, JungleFlasher proponuje "LTPlus-934v1.1.bin", a wtedy mam komunikaty widoczne na pierwszym zrzucie. Jak ręcznie wskażę "LTPlus-025-v2.0.bin" to mam zupełnie inną sytuację i już sam nie wiem co mam wybrać aby nic nie popsuć?!

WRZUTA - Jungle 1

WRZUTA - Jungle 2
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Proponuej 934 bo z tego napędu wyciągałeś klucz jak jeszcze był 934.
Po update dasha każdy litek to 0025 więc wgrywaj 2.0 dla 025
 

AjnSztajn

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie, wgrywaj 025. Mało tego JF u mnie zwracał że to LT 1.1 , wgrałem wszystko działa jak trzeba.
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
Nie wiem po co się męczycie pod jungle. Ja w jungle wgrywam flash tylko w samsungu i benq. Liteona robie tak: zgrywam klucz w jungle, robie flash, zapisuje na pendrive, reset kompa, wpisuje dosflash liteon e e800 (e800 to moj port) potem dosflash, 4, w, cfw.bin i wgrane.
 

janek123

Użytkownik
Użytkownik
Również polecam metode dosflahową dużo prostrza szybsza polega tylko na wpisywaniu komend ! Banalne
 

Do góry Bottom