1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja LT 2.0 do 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dj_Kris007, Listopad 30, 2012.

1. Dj_Kris007

Dj_Kris007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam LT2.0, konsola z dyskiem 120GB i nie chcę katować napędu więc gry instaluje, ale nowe wymagają tricku MP3. Podobno na LT3.0 nie musimy tego robić. To prawda?

No i teraz kupiłem konsole z LT bez klucza napędu. Nie mam probe i boje się w to bawić, a jest to Lite-ON (rozpoznałem po tacce i żółtych kabelkach pod przednim panelem w takim okienku).

Czy sczytam klucz za pomocą "Dummy from iXteme" z wysuniętą tacką do połowy? Wiem, że to działa na niższych LT, ale nigdzie nie wyczytałem, czy na LT 2.0... Dodam, że Dash mam 15574

2. Lotnik421 Xbox One

3. wolak

wolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: Aktualizacja LT 2.0 do 3.0

Jezeli masz takiego dasha jak napisales to tylko i wylacznie mozesz szczytac klucz sposobem pmt hack

Wysyłane z mojego T-Mobile myTouch 3G za pomocą Tapatalk 2

4. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    jak nie chcesz katować napędu to kup nagrywarkę Lite-on ihas bo zmiana LT+ nic nie pomoże

5. Dj_Kris007

Dj_Kris007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli na LT3 też trzeba MP3 jak się zwykłą wypala? Eeee to te MP3 nie przeszkadza... już sobie 20sek. utwór wrzuciłem na dysk konsoli i napęd się nie katuje... płyta stoi i się nie kręci :)

Wczytywanie...

Poleć forum