1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

aktualizacja LT 2.0 na LT 3.0 problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez patrolk, Styczeń 8, 2013.

1. patrolk

patrolk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam problem z wgraniem lt 3.0 a wiec od poczatku nie mam pliku dummy.bin ale zamiast tego uzyłem pliku LITEON_CFW tu mam klucz
    napoczatku chce wgrac soft stokowy Orig-1071 bo nie moge zrobic update dascha na najnowszego z pena moj dasch to 15574 i przy probie aktualizacji wywala błąd kod statusu 3cd6-3f4a-1600-0700-c000-000e, jak klikne lite-on erase to wyskakuje blad firmware in target buffer is not lite-on i niewiem co robie nie tak tu sa skriny [​IMG] [​IMG]
    dziwi mnie tez ze mam taki dasch a jf widzi naped jako 1071

Wczytywanie...

Poleć forum