1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja LT na LT+ LiteOn v1 - JAK ??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez quba 22, Grudzień 21, 2010.

1. quba 22

quba 22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siemka :)

Mam xboxa 360 elitke, z napedem LiteOn v1 z flashem LT 1.1. teraz zamierzam zaktualizować flasha do LT+, ale jest mały problem, nie wiem jak :D

Bardzo prosił bym o podanie jakiegoś tutka gdzie jest wszystko opisane co i jak. Konsole przerabiałem u gościa i mówił że mój napęd to LiteOn v1, lecz do niego mam ok 50km i nie chce mi sie tyle jechac skoro moge to zrobić sam :D

Pytania:
    1. Co będe potrzebować ??
    2. Czy mogło by się zdarzyć abym uszkodził napęd tak że będzie juz po nim ?? (oryginalnego keya mam)
    3.Czy aktualizacja firmware wygląda tak samo jak flash, czy jest jakoś inaczej ?? Prościej :D ??
    4. Oglądałem tutka i tam potrzeba jakies igły - wtf ??

Prosił bym o odpowiedzi i nie pisanie czegos w stylu - jedż do profesjonalisty itp. itd.

To tyle z góry dzięx :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    pytanie number one: masz klucze napędu?

4. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. quba 22

quba 22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak mam.

6. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No to teraz program JF wsadz swoj klucz do nowego LT+ 1.1 - zapisz, dawaj na bootowalnego pena, dosflash 1.8 i jazda - 2 minuty i po robocie.

Wczytywanie...

Poleć forum