1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja Mediów Xbox 360 RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kumar1221, Wrzesień 25, 2016.

1. Kumar1221

Kumar1221 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Xboxa 360 z przeróbką RGH. Ostatnio chciałem sobie włączyć jakiś film, jednak podczas robienia tego wyświetliło mi się że muszę "zaktualizować media i tym samym połączyć się z usługą XboxLive. Jednak o ile wiem gdy to zrobię moja konsola zostanie zbanowana. Stąd moje pytanie czy jest możliwość aktualizacji tych "mediów" zapomocą np. pendriva? Dodam że jestem totalnym laikiem w tego typu sprawach. Mój Dash to 17502.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Poszukaj i zrób aktualizacja sterowników kinect i avatarów po tym filmy zaczną działać.

4. Kumar1221

Kumar1221 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znalazłem, podłączyłem do xboxa itd. czekam, czekam i wykrywa pendraiva ale nic...Spróbowałem zrebootować ale jeśli to zrobię xbox staje na momencie wyświetlania loga dopóki nie wyjem pendriva

Wczytywanie...

Poleć forum