1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja mediów.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GSlayeR, Listopad 19, 2010.

1. GSlayeR

GSlayeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Na wstępie piszę, iż wiem że jest xxx podobnych tematow ale ostatnie zamieszanie z nowymi dashboardami etc. mnie troszke kołuje.

Mam LT 1.1 i dashboard 9199.

Nie mogę oglądać filmów więc chciałbym zaktualizować kodeki przez XBL i tu pojawia się kilka zapytań:
    1. Czy przy próbie podłączenia do internetu przerobionej konsoli nie dostanę bana lub moja konsola nie zostanie oflagowana?
    2. Czy wraz z aktualizacją kodeków konsola pobierze mi również nowy dash?

Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Adamiec

Adamiec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wołomin
    Tak dostaniesz Bana, bo konsola jest przerobiona.. Na to pytanie odpowiedź sama się nasuwa.

4. GSlayeR

GSlayeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie nie nasuwa się samo, bo w innych tematach czytałem, że jak się nie gra na piratach to jest inaczej. Nie wiem tylko czy na pewno i czy po tej aktualizacji się coś nie zmieniło...

5. Adamiec

Adamiec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wołomin
    Hmm.. Z tego co ja czytałem i mi wiadomo, to nie ważne czy grasz na piratach czy nie.. ważne ze masz przerobionego xboxa.

6. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    co racja to racja. MS rozpoznaje przerobiony napęd i... BAN (hi hi)

7. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jak chcesz oglądać filmy w avi to musisz być i tak podłączony do xbl

a mnie to jakoś nie trybi nie jestem na lajw a mam ostatniego dasha.. i nie trybią oraz wywala kod błędu

jak podłączyłem się do live to wszystko ok, odłączyłem neta wyłączyłem konsole ponownie włączyłem i nic

8. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    ... żadne musisz być podłaczony żeby oglądać.. tylko musisz się raz podłaczyć żeby kodeki do mediów pobrać.. więc nie wprowadzaj niejasności.

Wczytywanie...

Poleć forum