Aktualizacja MINECRAFT + Problem połączenia z internetem konsoli

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

fristayllo

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

Mam 2 takie problemy, które zamieniają się w jeden większy. Pierwszy mój problem/pytanie odnosi się do aktualizacji MINECRAFTA na xboxie. Podłączam więc kabel od internetu, który normalnie jest podłączony do komputera (kabel jest ciągnięty od telefonu) no i próbuje się połączyć. Niestety, przechodzę tylko przez:

XBOX360 --> Sieć --> tu wyskakuje już błąd

Pozmieniałem tam jakieś ustawienia w konsoli xbox, przy tych opcjach sieci. Spisałem sobie z komputera adres IP, te bramkę i adres czy jakoś tak (te 3 rzeczy). Powpisywałem to ręcznie do konsoli i próbowałem ponownie połączyć ale znowu nic, ciągle nie mogę się przedostać poza w/w sieć.

Kiedy kupowałem minecrafta to robiłem to przez allegro, koleś dał mi jakieś dane do konta i ściągnąłem po prostu na dysk. Wszystko wtedy działało, nawet te połączenie z internetem (ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć co wtedy zrobiłem, że mi działało...). Ponadto gdy się podłączy kabel do konsoli to dioda nie świeci, a przy komputerze wszystko jest okej - po podłączeniu miga cały czas.

Nie wiem, może do tej aktualizacji trzeba kupić ten pakiet XBOX LIVE? Lub po prostu robię jakieś głupie błędy przy tym podłączaniu...Dodam jeszcze że konsola nie jest przerobiona.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Zrób ustawienia połączenia na automatyczne nie wpisuj maski, bramy i ip.
 

fristayllo

Użytkownik
Użytkownik
Zrób ustawienia połączenia na automatyczne nie wpisuj maski, bramy i ip.
Próbowałem tak i tak, lecz ciągle zatrzymuje się na:

XBOX360 --> Sieć --> błąd

EDIT:
Jest ktoś w stanie jeszcze dzisiaj pomóc? Wklepałem też w ustawienia ręczne te adresy DNS, z komputera skopiowane ale pisze, że są nieprawidłowe i znowu w punkcie wyjścia jesteśmy...
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
można wgrać aktualizacje przez pendrive.
Spróbuj zrobić mostek pomiędzy pc a x360
 

fristayllo

Użytkownik
Użytkownik
można wgrać aktualizacje przez pendrive.
Spróbuj zrobić mostek pomiędzy pc a x360
Co to znaczy mostek? Podłączyć xbox360 do pc? Nie mam chyba takiego kabla, bo ja podłączam xboxa do telefonu stacjonarnego.

// Aaa, już chyba wiem o co Ci chodzi. Czyli mam wgrać sobie te aktualizacje na pendraiva i później podłączyć go do xboxa, a później coś tam zainstalować czy coś?

// Gdzie jest ta aktualizacja do pobrania?
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
 

fristayllo

Użytkownik
Użytkownik
A da radę jakoś naprawić jeszcze te połączenie z netem? Bo potrzebny mi jest :fatigue:.

Łącz swoje posty - Jabar

EDIT:

Nie mam już pomysłów co jest nie tak..Ciągle nie łączy się wyżej niż "Sieć". W skazówkach pisze tylko żeby odłączyć router na 30 sek i go ponownie podłączyć, ale próbowałem już kilkanaście raz i gówno - nie działa....
 

StereoMan

Użytkownik
Użytkownik
Podłączasz xboxa do komputera kablem ethernet tak?
 

fristayllo

Użytkownik
Użytkownik
Podłączasz xboxa do komputera kablem ethernet tak?
Nie. Kabel ethernet ciągne od telefonu stacjonarnego. Normalnie mam go podłączonego do komputera a teraz chce odłączyć go od kompa i podłączyć do xboxa. No ale nie wychodzi bo jakieś błędy wyskakują jak widać.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Skoro IP , maskę , bramę oraz DNS'y przepisałeś z PC'ta , to powinno ruszyć. Może gdzieś przepisałeś z błędem?
 

fristayllo

Użytkownik
Użytkownik
Skoro IP , maskę , bramę oraz DNS'y przepisałeś z PC'ta , to powinno ruszyć. Może gdzieś przepisałeś z błędem?
Nie ma opcji abym się pomylił. Sprawdzam po kilka razy te numery. Jak wezmę ustawienia ręczne wpisze te wszystkie IP, maskę, bramę i DNS. To łączy mi się do tej sieci i wyskakuje ten błąd z informacją, żebym sprawdził czy dobrze przepisałem DNS....Nie ma opcji abym źle przepisał, kilka razy już sprawdzałem literka po literce.

@...:::Anarkad:::... zrobiłem wszystko tak jak jest w poradniku, wszystko mi się dobrze wyświetlało. Jednak jak podłączam pendraiva do xboxa to i tak tej aktualizacji nie ma, a jak podłącze pod kompa tego pendraiva to ten program nie widzi wcześniejszej aktualizacji tej co wgrałem i folder z cacha jest pusty.
 

hierro

Świeżak
Świeżak
a pendrive jest sformatowany do FAT32?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom