1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja mojej wiedzy!

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez KorK, Luty 18, 2012.

1. KorK

KorK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam po dłuższym czasie nie nagrywania żadnych nowych gierek na Xboxa 360 (ostatnia to podajże fifa 12) prosiłbym o aktualizacje mojej wiedzy w zakresie przygotowania obrazu ISO (abgx itp.) i samego nagrywania (imgburn itp.).
    Wiem,że są różne poradniki,jednak nic z nich nie rozumie.Sytuacja mojej konsoli to: przeróbka LT2.0 i dash podajże 2.0.13146 z jesieni.W 100% nie ściągnąłem cichej aktualizacji bo gram offline.Jeszcze pół roku temu było to proste.Ściągamy ISO przepuszczamy przez abgx,nagrywamy img burnem i gotowe.A teraz to ja sam się pogubiłem.Czy coś się zmieniło w mojej sytuacji czy robie wszystko po staremu?Czy wszystkie nowe gierki pójdą na tej przeróbce i dashu?Proszę o pomoc a zarazem o nie usuwanie mojego wątku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak na razie możesz grać we wszystkie gry. Obraz iso lecisz Abgx 1.0.5. Ale w nie dalekiej przyszłości aktualizacja dashu i Lt 3.0 nie omine Cię.

Wysłane z iPhone przez program Tapatalk

4. Zdzich981

Zdzich981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    !up

nie może grać w wszystkie gry gry te co niedawno wyszły wymagają dasha min. 13599 :) jeśli masz LT.2.0 to powinny pójść. tak jak kolega pisał w przyszłości aktualizacja na LT.3.0 cie nie ominie. Aby nowe gry na LT.2.0 działały musisz przerobić obraz z LT.3.0 w tym celu proponuje poszukać poradnika o przerabianiu obrazu.

5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  6. KorK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Nie długo sprawdze jaki mam dokładnie dash.Dzięki za odp.

Dokładnie to jest dash 2.0.13604
    -=SETH=- //Nie pisz post pod postem, używaj opcji Edytuj.

7. Rycha_pl

Rycha_pl Banned Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  8. KorK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6